English (Cycling)
dam [correct, nom]
OBS: Mountain biking.
French (Cyclisme)
barrage [correct, nom masculin]
OBS: Vélo tout-terrain.
Spanish (Ciclismo)
obstáculo [correct, nom masculin]
OBS: Bicicleta de montaña.