English (Mineralogy)
ferri-allophane [correct]; ferriallophane [correct]
DEF: A highly ferriferous variety of allophane.
French (Minéralogie)
ferriallophane [correct, nom masculin]; ferri-allophane [correct, nom masculin]
DEF: Variété ferrifère d'allophane.
OBS: Voir «allophane».