English (Immunology)
4-hydroxy, 5-iodo, 3-nitrophenylacetyl
DEF: A commonly used hapten.
French (Immunologie)
4-hydroxy, 5-iodo, 3-nitrophenylacetyl
DEF: Haptène utilisé de façon très courante.