English (Fish)
greenlings [correct, pluriel]
OBS: Family Hexagrammidae.
OBS: Pacific Fishery Regulations.
French (Poissons)
sourcils [correct, nom masculin, pluriel]
OBS: Famille des Hexagrammidés.