English (Climatology)
megathermal climate [correct]
DEF: Warm climate.
French (Climatologie)
climat mégathermique [correct, nom masculin]
DEF: Climat chaud.
Spanish (Climatología)
clima megatérmico [nom masculin]
DEF: Clima cálido.