English (Climatology)
mesothermal climate [correct]
DEF: Climate characterized by moderate temperatures.
French (Climatologie)
climat mésothermique [correct, nom masculin]
DEF: Climat caractérisé par des températures modérées.
Spanish (Climatología)
clima mesotérmico [correct, nom masculin]
DEF: Clima caracterizado por temperaturas moderadas.