English (Chemical Elements and Compounds)
2-amino-5-[[2-(sulfooxy) ethyl] sulfonyl] benzenesulfonic acid [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
acide 2-amino-5-{[2-(sulfooxy)éthyl]sulfonyl}benzènesulfonique [correct, nom masculin]