English (Chemical Elements and Compounds)
4-amino-3-[[4-[[[4-[(2, 4-diaminophenyl) azo] phenyl] sulfonyl] amino] phenyl] azo]-5-hydroxy-6-(phenylazo)-2, 7-naphthalenedisulfonic acid disodium salt [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
sel de disodium de l'acide 4-amino-3-({4-[({4-[(2,4-diaminophényl)azo]phényl}sulfonyl)amino]phényl}azo)-5-hydroxy-6-(phénylazo)naphtalène-2,7-disulfonique [correct, nom masculin]