English (Taxation)
District Taxation Office [correct]; DTO [correct]; district office [correct]; DO [correct]; DO
French (Fiscalité)
bureau de district d'impôt [correct, nom masculin]; BDI [correct, nom masculin]; bureau de district [correct, nom masculin]; BD [correct, nom masculin]; BD