English (Air Transport)
turn-around
OBS: aircraft
French (Transport aérien)
rotation [nom féminin]; demi-tour [nom masculin]
OBS: aéronefs
Spanish (Transporte aéreo)
rotación [nom féminin]
OBS: aeronaves