English (Chemical Elements and Compounds)
bispyribac [correct]; 2, 6-bis(4, 6-dimethoxypyrimidin-2-yloxy) benzoic acid [correct]
OBS: Chemical formula: C19H18N4O8
French (Éléments et composés chimiques)
bispyribac [proposition, nom masculin]
OBS: Formule chimique : C19H18N4O8