English (Military (General))
unit identification operator
OBS: (CFP 128(4)/A-SI-100-004/AG 000, p. viii)
French (Militaire (Généralités))
préposé à l'identification
OBS: (PFC 128(4)/A-SI-100-004/AG 000, p. viii)