English (Informatics)
Extensible Stylesheet Language Formatting Objects [correct]; XSL-FO [correct]; XSL Formatting Objects [correct]
French (Informatique)
langage XSL-FO [correct, nom masculin]; XSL-FO [correct, nom masculin]