English (Cycling)
change of cycle [correct]
OBS: Rules/refereeing.
French (Cyclisme)
changement de vélo [nom masculin]
OBS: Règlements/arbitrage.
Spanish (Ciclismo)
cambio de bicicleta [correct, nom masculin]