English (Boxing)
neutral corner [correct]
OBS: Rules/refereeing.
French (Boxe)
coin neutre [correct, nom masculin]
OBS: Règlement/arbitrage.
Spanish (Boxeo)
rincón neutral [correct, nom masculin]