English (Shooting (Sports))
no bird! [correct]
OBS: Rules/refereeing.
French (Tir (Sports))
no bird ! [anglicisme]
OBS: Règlement/arbitrage.
Spanish (Tiro (Deportes))
plato nulo [correct, nom masculin]