English (Chemical Elements and Compounds)
cybutryne [correct]
OBS: Algicide.
OBS: Chemical formula: C11H19N5S
French (Éléments et composés chimiques)
cybutryne [correct, nom féminin]
OBS: Algicide.
OBS: Formule chimique : C11H19N5S