English (Mammals; Paleontology)
quadruped [correct, nom]
OBS: See also "tetrapod."
French (Mammifères; Paléontologie)
quadrupède [correct, nom masculin]
OBS: Quadrupède ne se dit que des mammifères.
Spanish (Mamíferos; Paleontología)
cuadrúpedo [correct, nom masculin]