English (Sciences - General)
differential character
OBS: Source: Ann. Sci. For. 1983, 40(3) p. 281
French (Sciences - Généralités)
caractère discriminant [nom masculin]
OBS: Source : Ann. Sci. For. 1983, 40(3) p. 265