English (Chemistry)
foam retaining agent
OBS: foam retaining agent (I.C.C., STACAN 12-541, Item 429 46), for/10.10.74 xas; 71;
French (Chimie)
agent de rétention de la mousse
OBS: agent de rétention de la mousse(2)(chimie)(C. P. I., STACAN 12-541, poste 429 46), for/10. 10. 74