English (Building Names)
Jean Edmonds Tower South [correct, Canada]
OBS: At 365 Laurier Avenue West, Ottawa, Ontario.
French (Noms d'édifices et de bâtiments)
Tour Jean-Edmonds Sud [correct, nom féminin, Canada]
OBS: Au 365, avenue Laurier Ouest, Ottawa, Ontario.