English (Chemical Elements and Compounds)
aramite [correct]
OBS: Chemical formula: C15H23C1O4S
French (Éléments et composés chimiques)
aramite [correct, nom masculin]
OBS: Formule chimique : C15H23sub>ClO4</sub>S