English (Missiles and Rockets)
surface-to-surface guided weapon [OTAN]; SSGW [OTAN]
French (Missiles et roquettes)
engin guidé, sol/sol [nom masculin, OTAN]; SSGW [nom masculin, OTAN]; engin guidé surface/surface [nom masculin, OTAN]