English (Skating)
power, expression, style, technique [correct]; P.E.S.T. [correct]
OBS: Figure skating term(s).
French (Patinage)
puissance, expression, style, technique [correct]; P.E.S.T. [correct]
OBS: Terme(s) de patinage artistique.