English (Taxation)
cumulative taxable income
OBS: See Statutes of Canada (S.C.), 1970, c.63, 133(9)
French (Fiscalité)
revenu imposable cumulatif
OBS: Voir les Statuts du Canada (S.C.), 1970, c.63, 133(9)