English (Taxation)
taxable surplus
OBS: See Statutes of Canada (S.C.), 1970, c.63, 113(1)
French (Fiscalité)
surplus imposable
OBS: Voir les Statuts du Canada (S.C.), 1970, c.63, 113(1)