English (Immunology)
Dermatophagoides pteronyssinus [correct, latin]; D.pteronyssinus [correct]
OBS: Common environmental allergen.
French (Immunologie)
Dermatophagoïdes pteronyssinus [correct, latin]; D.pter [correct]
OBS: Acarien.