English (Chemical Elements and Compounds)
4,4'-[[4-(phenylimino)-2,5-cyclohexadien-1-ylidene]methylene]bis[N-phenylbenzenamine] [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
4, 4’-{[4-(phénylimino) cyclohexa-2, 5-dién-1-ylidène] méthylène}bis(N-phénylaniline) [correct, nom masculin]