English (Chemical Elements and Compounds)
2-[[4-[butyl(2-phenylethyl)amino]-2-methylphenyl]methylene]propanedinitrile [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
2-({4-[butyl(2-phényléthyl) amino]-2-méthylphényl}méthylène) propanedinitrile [correct, nom masculin]