English (Chemistry)
naphthol red pigment
OBS: (I.C.C., STACAN 12-541, Item 428 225 2), for/10.10.74 xas; 71;
French (Chimie)
pigment rouge de naphtol
OBS: pigment rouge de naphtol (2) (chimi (C.P.I., STACAN 12-541 , poste 428 225 2), for/10.10.74