English (Mineralogy)
monazite-(Ce) [correct]
OBS: Chemical formula: (La,Ce,Nd,Th)PO4
French (Minéralogie)
monazite-(Ce) [correct, nom féminin]
OBS: Formule chimique : (La,Ce,Nd,Th)PO4