English (Units (Regular Force, Armed Forces))
Airborne Command & Control Squadron [correct, United States]; ACCS [correct, United States]
French (Unités (régulières, Forces armées))
Airborne Command & Control Squadron [correct, United States]; ACCS [correct, United States]