English (Sports (General))
gap [correct]
French (Sports (Généralités))
ouverture [correct, feminine noun]
Spanish (Deportes (Generalidades))
hueco [correct, masculine noun]; espacio [correct, masculine noun]; vacío [correct, masculine noun]