English (Forwarding, Folding, and Binding (Printing))
trim [correct, noun]
French (Façonnage, pliage et reliure (Imprimerie))
rogne [correct, feminine noun]; finition [correct, feminine noun]; découpe des marges [correct, feminine noun]