English (Shooting (Sports))
slow run [correct]; slow [correct]
French (Tir (Sports))
course lente [feminine noun]
Spanish (Tiro (Deportes))
blanco en movimiento lento [correct, masculine noun]; lenta [correct, feminine noun]