English (Air Forces; Air Defence)
low-level [correct, NATO]; LL [correct, NATO]; low-level altitude
French (Forces aériennes; Défense aérienne)
basse altitude [correct, feminine noun, NATO]; LL [correct, feminine noun, NATO]