English (Fencing)
rassemblement [correct]
OBS: Technique/tactics.
French (Escrime)
rassemblement [masculine noun]
OBS: Technique/tactique.
Spanish (Esgrima)
reunión [correct, feminine noun]; agrupamiento [correct, masculine noun]