English (Security)
other security interests [correct, plural, NATO]; OSI [correct, plural, NATO]
French (Sécurité)
autres intérêts dans le domaine de la sécurité [correct, masculine noun, plural, NATO]; OSI [correct, masculine noun, plural, NATO]