English (Chemistry)
polystyrene resin
OBS: polystyrene resin (I.C.C., STACAN 12-541, Item 427 125 1), for/10.10.74 xas; 71;
French (Chimie)
résine de polystyrène
OBS: résine de polystyrène (2) (chimie) (C.P.I., STACAN 12-541, poste 427 125 1), for/10.10.74