English (Weightlifting)
weighing sheet
OBS: Weightlifting term.
OBS: Rules/refereeing.
French (Haltérophilie)
feuille de pesage [feminine noun]
OBS: Terme d'haltérophilie.
OBS: Règlements/arbitrage.