English (Weightlifting)
order of the competition
OBS: Weightlifting term.
OBS: Rules/refereeing.
French (Haltérophilie)
ordre des compétitions [masculine noun]
OBS: Terme d'haltérophilie.
OBS: Règlements/arbitrage.