English (Weightlifting)
warning by the timekeeper
OBS: Weightlifting term.
OBS: Rules/refereeing.
French (Haltérophilie)
signal sonore [masculine noun]
OBS: Terme d'haltérophilie.
OBS: Règlements/arbitrage.