English (Weightlifting)
inspection of the equipment
OBS: Weightlifting term.
OBS: Rules/refereeing.
French (Haltérophilie)
inspection du matériel [feminine noun]
OBS: Terme d'haltérophilie.
OBS: Règlements/arbitrage.