English (Weightlifting)
inert mass
OBS: Weightlifting term.
OBS: Facilities/equipment.
French (Haltérophilie)
matière inerte [feminine noun]
OBS: La barre.
OBS: Terme d'haltérophilie.
OBS: Installations/matériel.