English (Weightlifting)
time between 2 attempts
OBS: Weightlifting term.
OBS: Rules/refereeing.
French (Haltérophilie)
délai entre 2 essais [masculine noun]
OBS: Terme d'haltérophilie.
OBS: Règlements/arbitrage.