English (Weightlifting)
side referees
OBS: Weightlifting term.
OBS: Rules/refereeing.
French (Haltérophilie)
arbitres de côté [masculine noun]
OBS: Terme d'haltérophilie.
OBS: Règlements/arbitrage.