English (Accounting)
outstanding account [correct]; unsettled account [correct]
French (Comptabilité)
compte non réglé [correct, masculine noun]; compte impayé [correct, masculine noun]
Spanish (Contabilidad)
cuenta pendiente [feminine noun]