English (Biochemistry)
acetyl coenzyme
French (Biochimie)
coenzyme acétylique [feminine noun]; acétyl-coenzyme [feminine noun]
Spanish (Bioquímica)
coenzima acetílica [feminine noun]; acetilcoenzima [feminine noun]