English (Muscles and Tendons)
anterior longitudinal ligament; ligamentum longitudinale anterius [Latin]
French (Muscles et tendons)
ligament longitudinal antérieur [masculine noun]; ligament vertébral commun antérieur [masculine noun]; ligamentum longitudinale anterius [Latin]