English (Mineralogy)
hoernesite [correct]; hôrnesite [correct]; hornesite [correct]
OBS: A hydrous magnesium arsenate(...)
French (Minéralogie)
hoernésite [correct]
OBS: Arséniate hydraté naturel de magnésium.