English (Chemistry)
malate dehydrogenase activity
French (Chimie)
Activité malico-déshydrogénasique
OBS: malate déhydrogénase malate déshydrogénase MDH Ann. Inst. Last, juin 72, vol. 122, no6, p.1081 RA