English (Finance)
FIS/OI process
OBS: FIS/OI :Facilities Inventory System/Occupancy Instrument.
French (Finances)
processus du SRI/AOL [masculine noun]
OBS: SRI/AOL : [Système du répertoire des installations]/accord d'occupation de locaux.