English (Chemical Elements and Compounds)
6-[[(4-methylphenyl) sulfonyl] amino] hexanoic acid [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
acide 6-{[(4-méthylphényl)sulfonyl]amino}hexanoïque [correct, masculine noun]