English (Taxation)
reassessment [correct]
OBS: Source :Income Tax Act, S. 152(4).
French (Fiscalité)
nouvelle cotisation [correct, feminine noun]
OBS: Source : Loi de l'impôt sur le revenu, art. 152(4).