English (Medication)
rifampicin/ofloxacin/minocycline [correct]; ROM [correct]
OBS: [Drug used as] treatment for single-lesion leprosy.
French (Médicaments)
rifampicine-ofloxacine-minocycline [correct]; ROM [correct]