English (Chemical Elements and Compounds)
4, 4’-[[4-(phenylimino)-2, 5-cyclohexadien-1-ylidene] methylene] bis[ N-phenylbenzenamine] [correct]
French (Éléments et composés chimiques)
4,4'-{[4-(phénylimino)cyclohexa-2,5-dién-1-ylidène]méthylène}bis(N-phénylaniline) [correct, masculine noun]