English (Chemistry)
potassium magnesium sulphate
OBS: potassium magnesium sulphate(I. C. C., STACAN 12-541, Item 404 96), for/10. 10. 74 xas; 71;
French (Chimie)
sulfate double de magnésium et de potassium
OBS: sulfate double de magnésium et de potassium (2) (chimie) ( C.P.I., STACAN 12-541, poste 404 96), for/10.10.74