English (Shooting (Sports))
target holder [correct]; targets holder
OBS: Facilities/equipment.
French (Tir (Sports))
porte-cibles [masculine noun]
OBS: Installations/matériel.
Spanish (Tiro (Deportes))
portablanco [correct, masculine noun]