English (Track and Field)
20-km walker [correct]; 20-k walker [correct]; 20-km race walker [correct]; 20-k race walker [correct]
French (Athlétisme)
marcheur de 20-km [correct, masculine noun]; marcheur rapide de 20-km [correct, masculine noun]; marcheur sur 20 km [correct, masculine noun]; marcheur rapide sur 20 km [correct, masculine noun]